Kurumsal

Firmamız Ctp kaplamarında uzun yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışı projeleri bireysel ve kurumsal talepleri karşılayabilmektedir. Yüksek uygulama potansiyeli ve örnek çalışma şeffaflığını gösteren tek firma konumunda bulunmaktadır. Ziyarette bulunduğunuz içeriği firmamız ctp polyester kaplama ve izolasyon sistemlerini müşterilerine detaylı sunum sağlamak adına kurmuştur.

Sitede ctp polyester kaplama uygulamaları hakkında sektörel katagoriler oluşturulmuş, her katagori içerisine o olan ile ilgili bilgilendirme makaleleri ve ctp kaplama çalışmaları fotoğraflandırılarak faaliyet raporlanıp yayın hayatına almıştır. Ctp bilindiği üzere termoset plastik gurubundadır.

İklim koşullarına dayanıklı olduğu gibi farklı kimyasallarla reaksiyona kolayca girmez ve bozulmadan kalarak iyi bir izolasyon alanı oluşturur. Camelyaf keçe ise ince cam partiküllerinden meydana gelir her ikisinin terkibinden çok dayanıklı ctp polyester kaplama gerçekleştirilir.

Ctp Kaplama sektöründe uzun yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışı projeleri bireysel ve kurumsal talepleri karşılayabilmektedir.

Yüksek uygulama potansiyeli ve örnek çalışma şeffaflığını gösteren tek firma konumunda bulunmaktadır.

Endüstri ve sanayi grubunun asit dayanımı istenilen havuz, depo, tank zemin uygulamalarında ( Beton, metal ) Yapı ve inşaat sektöründe su izolasyonu istenilen terasçatıhavuz, yalıtımlarında güvenle kullanılmaktadır . Bazı plastifiyan özellikli kaplama çalışmalarında bohçalama, sarma yöntemleri ile yüzey kaplamaları gerçekleştirilebiliyor.